Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kaleduse/domains/basketas.lt/public_html/ltt/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Kainos - bio bakterijos, kanalizacijai, valymo įrenginiams - Buksvarus.lt

Dažnas klientas, prisiskambinęs į Buksvarus.lt domisi kainomis ir kiek jiems kainuotų biologinės bakterijos kanalizacijai, arba nuotekų valymo įrenginiams, riebalų gaudyklėms, duobėms, šuliniams ar lauko tualetams.

Kaip pastebima užsukus į mūsų kainų skiltį, mes siūlome patį efektyviausią produktą, kurį turime ir galime pasiūlyti šiuo metu. Kaip jau minėjome, kainos priklauso nuo sprendžiamų problemų sudėtingumo ir ar problemą sprendžia fizinis asmuo, kuris nori išspręsti problemą buitinių nuotekų sistemoje. Ar problemų turi kur kas daugiau nuotekų generuojančios įmonės.

Panaudojamų bio bakterijų kiekis kelia ir pačią jų kainą. Buksvarus.lt siūlo 1 kilogramą už 24,79 eurus be PVM. Jei skaičiuotume su pridėtine verte, gautųsi 29,99 eurus jau su PVM. Profilaktikai, mėnesio dozė yra rekomenduojama apie 100 g, priklausomai nuo generuojamų nuotekų kiekio tad, priemonės pakanka iki 10-12 mėnesių naudojimui. Lengva paskaičiuoti, kad buitinių nuotekų valymui tenka skirti vos tris eurus. Jei kanalizacijos ar nuotekų valymo sistemoje yra sprendžiamos problemos, tokiu atveju dozė yra padvigubinama arba patrigubinama vienam kartui. Todėl lengvai galima suskaičiuoti ir išlaidas bei sužinoti, kad triguba dozė kainuos jau 9 eurus. Tai reiškia, kad dėl problemų sprendimo turėjote daugiau išlaidų, nei įprastai. Todėl perkant visada naudinga pasikonsultuoti su pardavėju tam, kad tiksliai būtų paskaičiuotas problemų išsprendimui biologinių bakterijų kiekis ir dozavimo laikotarpis bei intensyvumas.

Pavyzdžiui, nemalonaus kvapo naikinimui kanalizacijoje gali tekti panaudoti kiek 100 g (naudojant profilaktikai kvapas neatsiranda), tiek 500 g ir net visą kilogramą. Šioje situacijoje, bakterijų kiekis priklauso nuo objekto, kuriame bus sprendžiama problema. Jei tai bus reabilitacijos centras pavyzdžiui,  su 80 jame besigydančiais pacientais reiškia, kad kanalizacijos dvoko naikinimui bus panaudota ženkliai daugiau bio bakterijų, nei tokią pat problemą sprendžiant name, kuriame gyvena vos du žmonės.

Jei vienas kilogramas bio priemonės bei fermentų kainuoja 29,99 eurai dar nereiškia, kad tokio kiekio gali pakakti ilgam. Priklausomai nuo generuojamų nuotekų kiekio yra parenkamas ir problemoms spręsti bakterijų kiekis, kurį bus privaloma panaudoti. Jei buityje gali pakakti kilogramo ar kelių, tai pramoninių nuotekų sistemų valymui ir problemų šalinimui gali prireikti visų 6 ar net 12 kilogramų. Kas atitinkamai kainuos daugiau.

Vėl gi, grįžtame prie to pačio taško – bakterijų kiekis. Kiekviena problema turi savo sprendimo būdus ir jau išbandytus praktikoje kiekius. Todėl susisiekę su mumis ir išsakę savo turimas problemas, kurias norėtumėte išspręsti saugiomis ir efektyviomis biologinėmis priemonėmis sužinosite ir tai, kiek tai gali Jums kainuoti.

Apsilankę skiltyje STRAIPSNIAI, smulkiau sužinosite, kam naudojamos biologinės bakterijos, kokias problemas išsprendžia ir kada jas privaloma panaudoti.

Biologinės bakterijos nėra kenksmingos gamtai ir nekenkia pačiai nuotekų sistemai, todėl priešingai nei naudojant chemiją, tokie sprendimo būdai yra ženkliai pigesni ir be galimų pasekmių.

Buksvarus.lt – spręsk problemas pigiau.

0